Maleńka przyszła miłość "Cicha noc …" – przedstawienie jasełkowe Świąteczne kolędowanie Jasełka w Dubidzach

Wyniki konkursu profilaktycznego " Wyloguj się do życia"

Drukuj
Sylwia Świońć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 20 czerwca 2022 Odsłony: 660

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2021-22_sp2022-06-20_00.jpg

Konkursy profilaktyczne w naszej szkole są bardzo popularne od wielu lat ale w tym roku uczniowie z klas 1-8 oraz grupa przedszkolna sześcioletnia dostarczyła nam mnóstwo wrażeń estetycznych ,plakatów było tak dużo że Gminna komisja miała problem z wyborem tych najpiękniejszych i najbardziej oddających temat naszego konkursu Poniżej podaję wyniki, ale czuję pewien niedosyt, plakatów pięknie wykonanych było bardzo dużo a podium niewielkie. Wszystkim uczniom nagrodzonym Serdecznie gratuluję ale również gratuluję uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali piękne plakaty. Dziękuję za tak liczny udział.

Wyniki konkursu plastycznego pt. ”Wyloguj się do życia”
8 czerwca 2022 r.

Grupa przedszkolna

I miejsce: Matyja Madzia kl. 0
II miejsce: Sztandera Karolina kl. 0
III miejsce: Węgrzynek Hanna kl. 0
Wyróżnienia:
Tałaj Nadia kl. 0
Modlińska Aleksandra kl. 0
Za udział:
Skowron Julia kl. 0
Pośpiech Barbara kl. 0
Ptak Julia kl. 0
Dygaś Maria kl. 0

Klasy I- III Dubidze

I miejsce: Kruszyński Jerzy kl. II
II miejsce: Durka Hubert kl. II
III miejsce: Leszczyński Emil kl. III
Wyróżnienie:
Frączyk Dominik kl. II
Za udział:
Świtalska Martyna kl. I

Klasy I- III Nowa Brzeźnica

I miejsce: Chłód Zuzanna kl. II B
II miejsce: Kozińska Zofia kl. III A
III miejsce: Nowak Szymon kl. II B
Wyróżnienie:
Pośpiech Igor kl. I
Niedzwiedzki Kajetan kl. II A
Za udział:
Jamrozik Alicja kl. II B
Bębniarz Oliwier kl. II B
Sztandera Dawid kl. II A
Mesjasz Oliwia kl. II A

Klasy I- III Dworszowice Kościelne

Miejsce I: Oliwia Dygaś kl. III

Klasy IV- VIII:

I miejsce: Czołnowski Wiktor kl. VII B
I miejsce: Kowicz Maksyminian kl. VII B
II miejsce: Postawa Paulina kl. VII A
II miejsce: Bednarska Nikola Kl. VII A
III miejsce: Kwaśniak Błażek kl. VII A
III miejsce: Skorupska Milena kl. VII A
Wyróżnienia:
Komendarczyk Milena kl. VIII A
Kowicz Karolina kl. VI A
Otolińska Nadia kl. VII A
Krajewska Maja kl. VII A
Grochulska Edyta kl. IV A
Postawa Natalia kl. IV A
Kośna Natalia kl. IV A
Wróbel Maja kl. VII C
Za udział:
Świtalski Kacper kl. VII C
Pacak Małgorzata kl. VII A
Kozłowska Wiktoria kl. VIII A
Michalik Natalia kl. V A
Tałaj Beata kl. VII A
Pośpiech Wiktor kl. VIII B
Czołnowski Szymon kl. V A
Sułkowski Franciszek kl. IV A
Mesjasz Julia kl. VIII A
Skorupska Zuzanna kl. VII A
Jackowski Jakub kl. VIII B
Nowaczyk Jakub kl. VII A
Zięba Dominika kl. VII A

15.11.2022 - Zaktualizowano dział "Pedagog specjalny"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins