Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy

Ogłoszenie o konkusie

Drukuj
Danuta Klimczak Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 19 kwietnia 2021 Odsłony: 1073

27 kwietnia, we wtorek, w godzinach 15:00 – 15:30 odbędzie się w wersji on–line II etap Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”. Napiszecie test jednokrotnego wyboru – podobnie jak w etapie I. Wszelkie dokładne informacje znajdziecie na stronie www.poprawnapolszczyzna.pl. Podam jednak poniżej – na wszelki wypadek – skróconą instrukcję działania:

1.    Wchodzimy na stronę www.poprawnapolszczyzna.pl.
2.    Klikamy w zakładkę z nazwą konkursu.
3.    Wpisujemy kod naszej szkoły (dostępny u Waszego polonisty).
4.    Rozwiązujemy test i przesyłamy go do organizatorów.

Uwaga!
Logujemy się tylko raz. Tylko raz zaznaczamy odpowiedź – dobrze się więc namyślcie, zanim ją wybierzecie. W razie kłopotów technicznych - dzwonimy do swojego nauczyciela języka polskiego, który poinformuje odpowiednie osoby i pomoże.

Powodzenia! Trzymamy za Was wszystkich kciuki!

Danuta Klimczak
Szkolny Organizator Konkursu

19.10.2023 - Zaktualizowano dział "Logopeda"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins