Maleńka przyszła miłość "Cicha noc …" – przedstawienie jasełkowe Świąteczne kolędowanie Jasełka w Dubidzach

Konkurs "Jezus Chrystus naszym Królem"

Drukuj
Karolina Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 23 października 2021 Odsłony: 635

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2021-22_sp2021-10-23_konkurs.jpg

Zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jezus Chrystus naszym Królem", którego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży treści Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana proklamowanego w Polsce 19 listopada 2016 roku i zachęcenie ich do podjęcia wynikających z niego zobowiązań. Wzywają one do starań o sposób życia wyrażający panowanie Jezusa Króla w naszych sercach, rodzinach, parafiach, szkołach i uczelniach, środkach społecznej komunikacji, urzędach, miejscach pracy, służby i odpoczynku, miastach i wioskach oraz w całym Narodzie i Państwie Polskim.

Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 5 listopada wykonać pracę formatu A4 lub A3 zgodną z tematem konkursu (technika dowolna). Do pracy należy dołączyć pisemną zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych i publikację pracy.
Prace należy na odwrocie podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem autora, podać wiek, klasę i szkołę autora oraz dane kontaktowe: numer telefonu i adres mailowy rodzica/opiekuna.

Po upływie terminu wszystkie zgłoszone prace zostaną przesłane do organizatora. W ocenie prac nadesłanych przez uczestników konkursu jury będzie brać pod uwagę poziom artystyczny i oryginalność ujęcia tematu.

Na zwycięzców etapu ogólnopolskiego czekają atrakcyjne nagrody książkowe oraz karty podarunkowe.

Koordynator konkursu na terenie szkoły: mgr Karolina Kmieć

>> Regulamin konkursy i zgody RODO <<

15.11.2022 - Zaktualizowano dział "Pedagog specjalny"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins