Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"! Jasełka w Szkole Podstawowej w Nowej Brzeźnicy

Uczestniczymy w przedsięwzięciu Ośrodka Rozwoju Edukacji

Marcin Kmieć Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 13 grudnia 2016 Odsłony: 2378

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2016-17_sp2016-12-12_01.jpgPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy uczestniczy w przedsięwzięciu mającym na celu standaryzację narzędzi i materiałów diagnostycznych opracowanych przez firmę Lechaa Consulting Sp. z.o.o.  dla Ośrodka Rozwoju Edukacji. Udział w badaniach jest formą działań innowacyjnych szkoły. Na terenie Polski tylko 34 placówki będą brały udział w powstaniu tych narzędzi.

Firma Lechaa Consulting Sp. z o.o. jest zwycięzcą konkursu ogłoszonego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji na „Wykonanie szczegółowego opracowania koncepcji (opisu) jednego (modelowego) zestawu narzędzi diagnostycznych dla uczniów II etapu edukacyjnego – obszar emocjonalno-społeczny, w tym dla uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym (…)”

Badania  zostaną przeprowadzone w grupie 57 uczniów. Na podstawie przeprowadzonych badań zostaną przygotowane dla wychowawców uczniów biorących udział w badaniach wskazówki do dalszej pracy z uczniami nad rozwojem ich kompetencji społeczno-emocjonalnych.

18.09.2020 - Zaktualizowano dział "dzwonki i posiłki".
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins