Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 Zwycięzcy szkolnego konkursu informatycznego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Triduum Paschalne w obrazach Ślubowanie pierwszoklasistów

Pomaganie przez klikanie!

Czy wiesz, że możesz pomagać potrzebującym klikając w bannery umieszczone na stronach charytatywnych? Wystarczy kilka sekund, aby wesprzeć polskie akcje pomocowe. To nic nie kosztuje, a przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Zachęcamy więc do włączenia się w tą nietypową formę pomocy. Wystarczy, że raz dziennie odwiedzisz poniższe strony i klikniesz. Klikaj więc codziennie i pomagaj!

Kliknij w brzuszek pajacyka i pomóż sfinansować dożywianie dla głodnych dzieci. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych, oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie jej nie ma.

Kliknij w wybraną cegiełkę i wesprzyj zbiórkę na rzecz jednej z akcji siepomaga.pl. Każde całkowite odsłonięcie obrazka to 10 groszy na aktualny cel.

Kliknij w bochenek chleba i pomóż bezdomnym i potrzebującym. Każde kliknięcie to także konkretna pomoc na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży.

Kliknij w powyższy banner i spełnij  marzenie chorych dzieci. Gdy wirtualny worek z prezentami zostanie zapełniony, jeden z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie otrzyma wymarzony prezent. (Uwaga! Kliknięcie zalicza się automatycznie po przejściu na stronę).

Kliknij w pustą miskę Burka i nakarm głodnego zwierzaka. Dzięki Twoim kliknięciom pomagasz w wyżywieniu i leczeniu bezdomnych zwierząt.

Kliknij w miskę i pomóż poprawić sytuację cierpiących zwierzaków ze schroniska. Każda zapełniona miska, to pomoc jednemu pupilowi.

Kliknij pod każdym z trzech billboardów na stronie i pomóż znaleźć bezpieczne domy dla psiaków.

Trwa aktualizacja strony...
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins