Maleńka przyszła miłość "Cicha noc …" – przedstawienie jasełkowe Świąteczne kolędowanie Jasełka w Dubidzach

Konkurs "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży"

Drukuj
Karolina Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 12 lutego 2019 Odsłony: 1951

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2018-19_sp2019-02-12_konkurs.jpg

Gorąco zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim „Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży” zorganizowanym z okazji 100 lecia istnienia Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych, z których wyłonionych zostanie po trzech zwyciężców eliminacji szkolnych.

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić poniższe wymagania:

  • Uczniowie klas I – III, oraz IV-VI wykonują techniką rysunkową lub malarską (kredki, farby) pracę plastyczną w formacie A4 lub A3, prezentującą wybraną przez ucznia stację drogi krzyżowej lub bolesną tajemnicę różańca świętego (jedna praca).
  • Uczniowie klas VII – VIII przygotowują  pracę literacką na temat męki Pańskiej, pisaną wierszem lub prozą zapisane w formacie PDF i w dokumencie WORD (jedną pracę;  dla prozy max. 5 stron A4, czcionka Times New Roman, 13 pkt., interlinia 1,5).
  • Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną pracę.
  • Termin zgłaszania prac: 15 marca 2019 r.

 

Do kolejnego – diecezjalnego etapu konkursu wybrane zostaną po trzy najlepsze prace z każdej kategorii wiekowej (klasy I-III, IV-VI, VII-VIII).
Laureaci ostatniego – ogólnopolskiego etapu konkursu otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

  • klasy podstawowe I-III, IV-VI: I , II i III miejsce: trzydniowa wycieczka: pobyt w RABKOLANDII,  w Wadowicach i w Krakowie
  • Klasy podstawowe VII i VIII: I, II i III  miejsce - trzydniowa wycieczka: pobyt w ENERGYLANDII, w Wadowicach i w Krakowie

Koordynator etapu szkolnego: Karolina Kmieć

15.11.2022 - Zaktualizowano dział "Pedagog specjalny"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins