Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy

Wyniki konkursu plastycznego "Męka Pana Jezusa w oczach dzieci i młodzieży"

Drukuj
Karolina Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 02 maja 2019 Odsłony: 1822

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2018-19_sp2019-05-05_kp.JPG

Z przyjemnością i wielką radością chciałabym ogłosić wyniki konkursu plastycznego traktującego o męce Pana Jezusa w oczach dzieci i młodzieży. Wielkim powodem do radości jest duże zainteresowanie konkursem wielu uczniów naszej szkoły.

Do konkursu prace zgłosili następujący uczniowie:
Maria Borowiecka, Olga Wawrowicz, Franciszek Sułkowski, Natalia Kośna, Natalia Postawa, Oliwier Bednarski, Adam Mieszała, Natalia Kozińska, Piotr Mieszała, Piotr Sukiennik, Błażej Kwaśniak, Maja Cichowlas, Kacper Świtalski, Bartosz Stobiecki, Aleksandra Jabłońska, Maja Młynarczyk, Wiktor Czołnowski, Julia Mesjasz, Kacper Mroczek, Michał Lis, Karolina Tondel, Oliwia Stobiecka, Weronika Siewier,Karina Leszczyńska.

Komisja Konkursowa kierując się wcześniej wybranymi kryteriami (staraność i samodzielność wykonania pracy, technika, zgodność pracy z tematem konkrusu) wybrała po trzy zwycięskie prace z każdej kategorii wiekowej:

klasy I-III: Olga Wawrowicz, Natalia Kozińska, Natalia Kośna
klasy IV-VIII: Karina Leszczyńska, Aleksandra Jabłońska, Michał Lis.

Zwycięzcom gratuluję i życzę powodzenia w kolejnym etapie konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękuję za trud i zaangazowanie oraz zachęcam do kolejnych konkursów o tematyce religijnej!

19.10.2023 - Zaktualizowano dział "Logopeda"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins