Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę Do Hymnu! Szkoła Filialna w Dworszowicach Kościelnych

Wyniki konkursu informatycznego z okazji DBI

Drukuj
Marcin Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 08 kwietnia 2021 Odsłony: 1547

Czas już poznać wyniki konkursu, który zorganizowałem dla was z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem uczniów klas I-IV było zilustrowanie w edytorze grafiki dowolnej zasady bezpiecznego korzystania z internetu, natomiast uczniowie klas V-VIII mieli przekazać treści dotyczące bezpieczeństwa w sieci w postaci krótkiego filmu. Ponieważ poziom prac był dość wyrównany, wszyscy laureaci konkursu otrzymują takie same nagrody – zestawy Tracer Gamezone Mamooth 4w1 ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Oto zwycięzcy:

KATEGORIA KLAS  I-IV
I miejsce – Milena Posak
II miejsce – Lena Majdzik

KATEGORIA KLAS V-VIII
I miejsce – Dominik Czechowicz
II miejsce – Jakub Radziwolski
III miejsce – Julia Mesjasz
Wyróżnienie – Wiktor Pośpiech

Nagrody oraz dyplomy można odebrać w sekretariacie PSP w Nowej Brzeźnicy codziennie w godzinach pracy szkoły. Gratuluję zwycięzcom i zachęcam wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach informatycznych.

Nagrodzone prace:

19.02.2023 - Zaktualizowano dział "Rekrutacja"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins